پرداخت مطالبات سال 95 خانواده معظم شهدا آغاز شد
 
به گزارش « ایثار» حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با اشاره به وعده پرداخت معوقات خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: در ادامه پرداخت معوقات خانواده معظم شهدا که در دولت یازدهم اجرایی شد پرداخت مطالبات سال 1395 خانواده معظم شهدا در 20 استان کشور از نیمه شهریور ماه سال جاری آغاز شد.
معاون رییس جمهور با اشاره به اولویت استان‌های محروم و کم برخوردار در پرداخت معوقات افزود: پرداخت مطالبات خانواده معظم شهدا در 20 استان سیستان و بلوچستان، ایلام، بوشهر، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، کردستان، گلستان، لرستان، کرمانشاه، اردبیل، سمنان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، مرکزی، شهرستان‌های استان تهران، زنجان، قزوین، البرز و یزد آغاز شده است و مطالبات این عزیزان در سایر استان‌ها نیز تا پایان سال پرداخت می‌شود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان خاطرنشان کرد: عدم پرداخت مطالبات ایثارگران در طول سال‌های گذشته باعث نارضایتی ایثارگران شده بود و در همین راستا و با برنامه ریزی‌های انجام شده توسط بنیاد معوقات سال‌های 1376 تا 1392 خانواده‌های معظم شهدا که در دولت‌های مختلف به علت بار سنگین مالی پرداخت نشده بود، در دولت تدبیر و امید پرداخت شد. همچنین مطالبات سال‌های 1393 و 1394 نیز پرداخت شد که مجموع معوقات و مطالبات پرداخت شده در دولت یازدهم بالغ بر 5000 میلیارد تومان بوده است.